l'art pour l'art

Gaga Revealed & From The Backseat

1. ledna 2012 v 20:23 | Monique

Kéž by to byla pravda, že taková opravdu je, celej ten příběh, .. já asi i věřim tomu, že to tak je. Doufám v to. Bylo by to svým zvráceným způsobem krásný. Může to bejt taky jenom póza a marketingovej tah, ale já jí věřím.
"Gaga, you are you are one of the stronges, if not the strongest influential woman I've known to admire. I love you, one more little monster reporting to duty!! through your music and your heartfelt words, I have found the real ME. And thanks to you, many more little monsters are. There standing fore themselves and fore what they and I believe in... which is you amd your future work as not only an artist, but as a person. You don't need to feel like that "loser kid in highschool""

A to druhý video, jak tam říká: "..once you forget how you got to the top you forget everybody that helped you and you forget everythig that inspired you and than you wake up one morning and that inspiration and that creativity gives you one finger that says you forgot you denied me and I'm the reason for you..(jinými slovy that says fuck you!)" To je hezký. A já jí prostě věřím. Jsem její little monster.

I am the Swan Queen!

21. prosince 2011 v 18:28

♛ black swan


Sestřih, který ukazuje, jak Nina propadá šílenství. Je jen kraťoučký, ale působivý.

Black swan

10. prosince 2011 v 16:15


Dávám ho sem, protože podle mně naprosto věrohodně zachycuje vývoj šílenství (způsobeného perfekcionalismem). Hrozně se v Nině vidím. Ne, nejsem baletka, ani nechci být, ale ta její touha po tom být dokonalá, být perfektí, je mi blízká. Ať to stojí, co to stojí. Naprostá disciplína. Nejsem sice přesně jako ona - ona je prototyp takové neviné dívky, křehké, co má na všechno pravidla a je tak neskonale pečlivá,.. což je její velký problém, má-li se stát černou labutí. Černá labuť je přesný opak. Černá labuť je oheň, vášeň, vzpoura, hřích. A to Nině chybí. Nina je prostě jako panenka. Neumí se převtělit v Černou labuť. I když nakonec se jí to přeci jen povede. Bylo by to fajn, kdyby ovšem uměla rozlišovat roli od své osobnosti, skutečnost od šílenství. Nakonec Černou labuť nehraje, stává se jí. Zešílí. Zabije sebe v domění, že zabila svou sokyni (Nina si myslí, že její sokyně je Lili, ale ve skutečnosti je to jen boj vprostřed Ninině duši mezi Bílou a Černou labutí, Černá labuť zabíjí tu Bílou). Umírá s krvácejícím břichem na jevišti se slovy "I was perfect..". Ten film je podle mně velmi hluboký. Je můj oblíbený.

Lady Gaga - Marry The Night (Official Video)

2. prosince 2011 v 18:22 | Lady Gaga

Tohle je prostě naprosto geniální. Mluví mi to z duše.
 
 

Reklama