Smokey eyes are the best!

8. ledna 2012 v 20:07 | Monique |  辛っぱのxx


Momentálně moje nejoblíbenější líčení Usmívající se Druhy a rady jak líčit pod čarou Líbající


Pro běžný líčení mám nejrači celý oči černý. (viz obr nahoře). Pro významnější příležitosti mám ráda stínovaný + umělý řasy.

Jak líčit?

Celý černý

to je celkem jednodušší ..
Já začínám tím, že si na vrchní část oka (kolem obočí) nanesu nějaký světlý stín (bílý nebo odstín typu šampaňské a pod.), pak vemu ultra černý stíny (jsou i takový, co vypadaj jako černý, ale není to ve výsledku tak tmavý) a ty nanesu na celý víčko, pak vezmu štěteček (se štětinkama) a udělám v místě, kde končí víčo, když máte otevřený oko takovej přechod, že to trochu rozmažu do ztracena (viz ten obr. nahoře). Pak černý linky, řasenka a je to všechno =*
A asi nemusim dodávat, že se k tomu nehodí výrazný rtěnky, ale i lesky (a to jakýkoliv) podle mě. Mámk tomu ráda matnou hnědou rtěnku, která dělá efekt "pusa od make-upu" anebo velmi jemnou světle broskvovou, ta je taky fajn.

poznámka
Pokud chcete ultra černou, kupte si opravdu asfaltový stíny a malujte je prstem, ne aplikátorama (tatož štětečkem), lepší sou pak vypalovaný oční stíny, protože ty se daj aplikovat za mokra a tím docílíte ještě tmavšího efektu.
Nebo jdou použít takový speciální tužky či pěnový stíny (viz následující video).
Mě se jako nejlepší jeví asi ta tužka nebo pěnový stíny :) Protože práškovýma stínama to nikdy tak extra černý nebude ;)

Sínovaný

těžší, ale s trochou cviku to jde jedna dvě :)

Většinou se používají 3 až 4 barvy.
Pro názornou ukázku bude asi lepší video :)

 


Komentáře

1 lona lona | 11. ledna 2012 v 21:56 | Reagovat

hezke liceni :) asi skusim :) a jak pak je?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama