Já chci pryč!

25. ledna 2012 v 17:03 | Corneille |  Sweet diary..

Zase jednou optimisticky ...

Oh boy, .. jak má člověk dneska v něco věřit a doufat, když se stačí ohlídnout kolem sebe a vidíte to, co vidíte. Respektive vidíte lidi, jaký vidíte. Jejich názory,.. to je sračka.

Když zemřel Václav Havel, z úst jistých mých spolužáků vyšla slova jako .. "no nevim, proč bych měla smutnit, můj děda to nebyl, byla to jeho práce přece, že jo, tak jako coo??" (totální výmaz) .. anebo "bavila jsem se o tom s dědou a on říkal, že všechno rozkrad a byl to ***" ... geniální. A když dneska přišla řeč na komunismus, myslela jsem, že omdlím. Názory jako "já komunisty neodsuzuju, v tý době sem nežila, třeba se ty lidi měli líp že jo,.." A co třeba demagogie, to, že když člověk řekl vlastní názor, šel sedět, to, když člověk nebyl udavačská svině, neměl se dobře, vykonstruovaný procesy s lidma, který se podíleli na odboji během války nebo byli prostě moc chytrý .. - obžalovat, zabít, vše legáně, protože představovali nebezpečí pro ten hnusnej režim. Nemohli ste cestovat. Nemohli ste studovat. Mít doma anglickou vlajku nebo desku v angličtině znamenalo kriminál. Tak jak doprdele z těch lidí může vypadnout "já to neodsuzuju, nežila sem tam.." bla bla do **** holka od toho existuje dějepis, aby se člověk učil z chyb předešlých. Ale to by někdo nesměl bejt vypatlanej....

Kde to žiju?? !

Je fakt, že chytrý, vzdělaný, charakterní a statečný lidi tu vyvraždili nacisti. Co nevyvraždili nacisti, vyvraždili komunisti. A co nevyvraždili komunisti, to zdrhlo do zahraničí. ... takže co tu zbylo??? Odpovědí jest pohled kolem sebe ... sračky.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama