Gaga Revealed & From The Backseat

1. ledna 2012 v 20:23 | Monique |  l'art pour l'art

Kéž by to byla pravda, že taková opravdu je, celej ten příběh, .. já asi i věřim tomu, že to tak je. Doufám v to. Bylo by to svým zvráceným způsobem krásný. Může to bejt taky jenom póza a marketingovej tah, ale já jí věřím.
"Gaga, you are you are one of the stronges, if not the strongest influential woman I've known to admire. I love you, one more little monster reporting to duty!! through your music and your heartfelt words, I have found the real ME. And thanks to you, many more little monsters are. There standing fore themselves and fore what they and I believe in... which is you amd your future work as not only an artist, but as a person. You don't need to feel like that "loser kid in highschool""

A to druhý video, jak tam říká: "..once you forget how you got to the top you forget everybody that helped you and you forget everythig that inspired you and than you wake up one morning and that inspiration and that creativity gives you one finger that says you forgot you denied me and I'm the reason for you..(jinými slovy that says fuck you!)" To je hezký. A já jí prostě věřím. Jsem její little monster.


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama